کارآفرینی كافي نت 28 ص

دسته بندي : کسب و کار » پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..DOC) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 27 صفحه

 قسمتی از متن word (..DOC) : 
 

‏23
‏دانشگاه جامع علمي كاربردي
‏واحد ‏34
‏درس سرپرستي واحد هاي كسب و كار
‏عنوان پروژه:
‏كافي نت
‏فهرست‏ مطالب
‏- فصل اول ( ‏تاريخچ‏ه و آشنایی با طرح کلی )‏ ‏3
‏تاريخچ‏ه ‏ ‏3
‏چکیده ای از موضوع کار ‏ ‏4
‏تاریخچه ی کامپیوتر ‏ ‏5
ISP‏ چیست ؟ ‏ ‏7
‏ ‏- فصل دوم ( طرح کلی )‏ ‏12
‏کلیات‏ ‏ ‏12
‏گزارش مختصر بازدید‏ ‏ ‏ ‏12
‏نام و محل اجرای طرح‏ ‏ ‏ ‏13
‏دلایل ارتباط موضوع با رشته‏ ‏ ‏ ‏13
‏مشخصات طرح‏ ‏ ‏14
‏دلایل انتخاب طرح‏ ‏ ‏14
‏اهداف طرح و میزان مفید بودن برای جامعه ‏ ‏14
‏تاریخچه و سابقه ی طرح‏ ‏ ‏ ‏15
‏وضعیت و میزان اشتغال زایی‏ ‏ ‏ ‏16
‏1
‏وضعیت محل اجرای طرح‏ ‏ ‏16
‏توجیه اقتصادی طرح‏ ‏ ‏ ‏17
‏روش های بازاریابی و تبلیغات‏ ‏ ‏ ‏17
‏جنبه های ابتکاری بودن طرح‏ ‏ ‏ ‏18
‏فهرست تجهیزات وماشین‏‌‏آلات‏ ‏19
‏فهرست مواد مصرفی‏ ‏ ‏20
‏مشخصات نیروی انسانی‏ ‏ ‏ ‏21
‏نقشه ی استقرار ‏تجهیزات‏ ‏ ‏ ‏22
‏- فصل سوم ( امور مالی )‏ ‏23
‏برآورد‏ ‏سرمایه‏ ‏ ‏23
‏محاسبه ی هزینه ها‏ ‏ ‏ ‏24
‏محاسبه ی درآمد‏ ‏ ‏ ‏25
‏محاسبه ی سود و زیان ویژه‏ ‏ ‏ ‏26
‏نحوه ی بازپرداخت بدهی ها‏ ‏ ‏ ‏26
‏- فصل چهارم ( نتایج و پیشنهادات )‏ ‏28
‏نتایج ‏ ‏28
‏پیشنهادات‏ ‏ ‏28
‏فصل اول
‏تاريخچه ‏و آشنایی با طرح کلی
‏تاريخچه:
‏3
‏در دنیای کنونی ، نقش ارتباطات در زندگی بشر روز به روز پر رنگ تر می شود. ارتباطات واژه ای نیست که بتوان در جمله یا جملاتی آن را بسط داد گرچه اکنون همین واژه می تواند نقشی اساسی در تهیه ی یک جهان بینی باشد. ارتباطات امروزه به قدری حیاتی بروز داده می شود که نبود آن و یا اخلال در آن موجب فروپاشی نظام ها می گردد.مبحثی که قرار است در این پروژه به آن توجه شود بررسی یکی از راه های ارتباطی برای زندگی بهتر است. اینترنت امروزه و با فراگیر شدن علم رایانه ، به یک نیاز روزمره تبدیل شده است. نیازی که هم از بعد علمی هم از بعد فرهنگی و اجتماعی و هم از دیدگاه های بسیار دیگر قابل بیان است.پروژه ی طراحی و ایجاد یک پایگاه برای ارائه ی خدمات اینترنتی محور اصلی این تحقیق و پژوهش می باشد. امید است در این پژوهش بتوان پاسخ پرسش ها و نیازها و همچنین الزامات ایجاد چنین محیطی آشنا شد.اگر بخواهیم از دیدگاه اقتصادی به این مبحث بنگریم باید به دو اصل سرمایه گذاری و خدمت رسانی ، در کنار سودآوری بپردازیم. کار آفرین برای احداث و ایجاد یک کافی نت نیازمند اطلاعات درستی از چگونگی سرمایه گذاری است. این همان پله ی اول در هر فعالیت اقتصادی می باشد که باید بدان توجه ویژه شود. در ادامه باید به سرمایه گذاری اولیه ، راهبردهای هدفمند و آینده ی کار توجه داشت.
‏در بطن این پژوهش و تحقیق سعی خواهم داشت به جزئیات این فعالیت بپردازم.
‏چکیده ای از موضوع کار انتخابی
‏درباره پروژه حاضر که مربوط به یک کافی نت می باشد می توان چنین بیان کرد که با توجه به ابعاد روز افزون علم کامپیوتر در کلیه زمینه های فن آوری و پژوهشی در علم و فنون مربوطه یک امر بالقوه تلقی شده که می تواند در پیشبرد اهداف این علم موثر واقع شود .
‏ هم چنین با توجه به انجام پروژه های امروزی که بیشتر از طریق کامپیوتر و اینترنت میسر گشته است لذا ایجاد یک کافی نت و ارائه آن می تواند تا حدود زیادی در امر شبکه و اینترنت ما را یاری داده و نیز ارائه گیم نت که مورد توجه جمع کثیری از جوانان می باشد خود به نحوی در پر کردن اوقات فراغت جوانان و نیز تقویت روحیات آنها موثر است .
‏3
‏ به علاوه انجام تحقیقات و نیز ثبت نام های اینترنتی که توسط شبکه انجام می شود خود به نحوی از علل ایجاد یک چنین پروژه ای می باشد .
‏تاریخچه ی کامپیوتر
‏رایانه یا کامپیوتر ماشینی است که برای ‏پردازش‏ ‏اطلاعات‏ استفاده می‌شود.
‏در زبان انگلیسی "کامپیوتر" به چیزی می‌گفتند که محاسبات ریاضی را (بدون ابزارهای کمکی مکانیکی) انجام می‌داد. در هنگام جنگ جهانی دوم "کامپیوتر" به زنان نظامی انگلیسی و امریکایی که کارشان محاسبه مسیرهای شلیک توپ‌های بزرگ جنگی توسط ابزار مشابهی بود، اشاره می‌کرد.
‏در اوایل دهه ۵۰ میلادی هنوز اصطلاح ماشین‌ حساب (Computing machines‏) برای معرفی این ماشین‌ها به‌کار می‌رفت. پس از آن عبارت کوتاه‌تر کامپیوتر (Computer‏) به‌جای آن به‌کار گرفته شد. ورود این ماشین به ایران در اوائل دهه ۱۳۴۰ بود و در فارسی از آن زمان به آن «کامپیوتر» می‌گفتند. واژه رایانه در دو دهه اخیر در فارسی رایج شده و به‌تدریج جای «کامپیوتر» را گرفت.
‏برابر این واژه در زبان‌های دیگر حتما همان واژه زبان ‏انگلیسی‏ نیست. در زبان ‏فرانسوی‏ واژه "Ordinateur‏"، که معادل "سازمان‌ده" یا "ماشین مرتب‌ساز" می‌باشد به‌کار می‌رود. در ‏اسپانیایی‏ "Ordenador‏" با معنایی مشابه استفاده می‌شود، همچنین در دیگر کشورهای اسپانیایی زبان Computadora‏ بصورت انگلیسی‌مآبانه‌ای ادا می‌شود. در ‏پرتغالی‏ واژه Computador‏ به‌کار می‌رود که از واژه Computar‏ گرفته شده و به معنای "محاسبه کردن" می‌باشد. در ‏ایتالیایی‏ واژه "Calcolatore‏" که معنای ماشین حساب بکار می‌رود که بیشتر روی ویژگی حسابگری منطقی آن تاکید دارد. در ‏سوئدی‏ رایانه "Dator‏" خوانده می‌شود که از "data‏" (‏داده‌ها‏) برگرفته شده است. به ‏فنلاندی‏ "Tietokone‏" خوانده می‌شود که به معنی "ماشین اطلاعات" می‌باشد. اما در زبان

 
دسته بندی: کسب و کار » پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی

تعداد مشاهده: 87 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: .DOC

تعداد صفحات: 27

حجم فایل:62 کیلوبایت

 قیمت: 5,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل